לורן ואפי טרבלסי, רמת גן:

נתיב,

ברצוננו להודות לך על כך שהצלחת להאיר את עינינו לאחר זמן רב ש"חיינו באשליה" שהכל מושלם כלכלית. 

הנוסחאות שלך והטיפים לעמידה וניהול התקציב הכלכלי שלנו תרמו לנו מאוד ואנו בטוחים שילוו אותנו בהמשך ולתמיד.

חשוב לציין שראוי לשבח העניין שאתה זמין וניתן להתייעץ אתך בכל שלב גם מעבר לפגישות שבמסגרת העלות ואנו ממליצים מאוד לכל מי שמתקשה בכל מה שקשור לניהול כלכלת הבית/עסק שלו.

בהצלחה ותודה. 

רחלי, רחובות:

כולם מדברים על יוקר המחיה, מחירי הדיור, עושק הצהרונים ומעמד הביניים... כן, לא קל לגמור פה את החודש... 
הבנו שהתנאים מסביב לא ישתנו, ושמי שצריך להשתנות זה אנחנו. וכשממש הרגשנו חנוקים ואפילו מיואשים, נפל לנו מהשמיים נתיב. נתיב ישב איתנו בסבלנות אין קץ, ויחד בנינו תקציב ולמדנו להתמודד איתו. עוד לא סיימנו את התהליך, יש עוד עבודה, אבל אני יודעת שאנחנו בידיים טובות. נתיב ממש עשה לנו סדר פיננסי והחזיר אותנו לאיזון. 
אני חושבת שכל משפחה צעירה יכולה לצאת נשכרת מכזה תהליך, בטווח הקצר והארוך. אז יאללה, למה אתם מחכים?

סימה, ת"א:

לפעמים כ"כ קשה לבחור את איש המקצוע הנכון מכל השפע שיש מסביב ורציתי להמליץ (מניסיון אישי) על נתיב ("נתיב לצמיחה") - מלווה כלכלי .
כשכבר הגעתי למצב שאי אפשר היה לגרד עוד הלוואה מאיזה שהוא מקום כדי לכסות את הבור של המינוס גם אחרי שהמשכורת נכנסת, הבנתי שאין ברירה וצריך לפנות לאיש מקצוע .
נתיב, חוץ מהיותו איש נעים הליכות הוא גם מקצועי, חיובי ומדרבן לעשייה (ואלוהים יודע עד כמה הייתי זקוקה לדרבון לעשייה בגלל היאוש הקיומי - כלכלי). 
הוא גם ליווה אותי לפגישה בבנק ולמעשה ניהל איתם את המשא ומתן "בשפה שלהם" .
בקיצור ,אם החלטתם שהגיע הזמן לאיש מקצוע בענייני הכספים - נתיב הוא האיש שלכם.

מנשה , קרית גת:

אין מילים בפי, "אתה תותח", איש מקסים ולבבי. כשפגשתי אותך לראשונה והתחלת להסביר לי על ההתנהלות שלי בחשבון, הבנתי שאני נמצא בבור...

הרבה שנים הרגשתי שאני שוקע ולפני מס' חודשים פתאום התחלתי לראות את עצמי מתרומם לאט לאט והכל בזכותך.

אף פעם לא מאוחר לעשות את הסוויץ' ולהיעזר במישהו מקצועי. היום אני יודע כיצד להתנהל ואני יודע שאני נהנה מזה.

תודה לך על הכל ותמשיך לעזור לאנשים...

אפרת , הרצליה:

הייתי ממליצה לכולם לעבור יעוץ כלכלי במצב כספי לא טוב. זה נותן תמונת מבט נכונה, לומדים איך לנהל את החשבון בצורה נכונה. כבר חשבנו למכור את הבית כי לא יכולנו לקחת עוד משכנתא, ואז, בזכות הייעוץ, קיבלנו הלוואה משודרגת שהצילה אותנו. הייעוץ שנתתם לנו מאוד עזר וקיבלנו מכם תשובות באופן מיידי. תודה!!!

ע. , פרדס חנה:

היה אחלה, מיקד ותמך.....בהחלט מצאתי את נתיב מתאים לנקודת הזמן שרציתי מהפך אבל שישתלב לי עם רוח המחשבה שלי. רציתי שמה שאני רוצה יקרה. שילבתי את זה עם דרך המחשבה של נתיב...עשיתי את ההפרדה שהייתה כל כך נחוצה בין העסק לפרטי. שזה היה הכי משמעותי. הכנסתי את כל ההוצאות וההכנסות כולל השכירות והמשכנתא ונהיה לי סדר. יש לי את התמונה כולה. ואני רואה שהמספרים לא מבהילים ותמיד אפשר לגדול. אז....מגיעה לנתיב תודה גדולה...וכיף שהצטלבה דרכינו.  

קרולין , רמת גן:

ברצוננו להמליץ על נתיב ופועלו. 

אל נתיב הגעתי באופן אקראי, משום שכתובת האתר שלו, הצביעה על צמיחה , וזאת לאחר שבעלי ואני נקלענו לחובות וחיפשנו דרך לנהל את כלכלת המשפחה שלנו בצורה טובה יותר. ולצאת מהברוך. 

לפני נתיב לא ידענו מאיפה להתחיל וכיצד להכניס סדר בבלאגן ובזכותו כבר חודשיים בתהליך וכבר אנו רואים תוצאות טובות יותר, מודעים להוצאות שלנו, גם אם יש חריגות , מנהלים אותן בצורה מושכלת, צמצמנו מינוס, משתלטים על החובות ומתנהלים עקב בצד אגודל

אנו עדיין בתהליך אך התוצאות כבר ניכרות לעין.

 

נתיב הינו בחור אמין , ענייני, מקצועי, מכוון מטרה ,שלקח אותנו ביד ובמשך מספר שעות עבר איתנו על כל הפרטים ותמך בנו בתהליך. וכל זאת במחיר הגון ודאגה כנה. 

 

אנו ממליצים בחום, לכל המתלבטים, לא לחשוב פעמיים, זה צעד ראשון בדרך לכלכלה נבונה , ונתיב הוא בהחלט שותף ראוי לדרך.

רותי שלזינגר, אלפי מנשה:

נתיב יקר,

רוצה להודות לך בשם משפחתי על ליווי יעיל, אדיב, מכיל ומבין. שילוב של מקצועיות ואישיות נעימה. קיבלנו כלים להתנהלות נכונה וידע נרחב. תודה על אורך רוח וסבלנות להדריך, להסביר ולייעץ הרבה מעבר למפגשים. שמחנו לעבור איתך תהליך מעצים ומלמד ועל כך תבורך, משפחת שלזינגר.